Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) Filmi

Özet

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar ve Oyuncu Kadrosu

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) filmi, bir aksilik olmaması halinde 19 Mayıs 2023 tarihinde ülkemizde vizyona girecek olan ve herkesçe bilinen bu aksiyon filminin detayları ile karşınızdayız. Olabildiğince detay vermeye çalışacağımız bu film ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) Filmi

FAST X
Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) Filmi

Fast X filmi yukarıda da belirttiğimiz gibi 19 Mayıs 2023 tarihinde vizyona girecek. Aksiyon, macera ve suç filmi olarak geçmektedir.

Yönetmen koltuğunda Louis Leterrier oturuyor. Senaristler ise Dan Mazeau, Justin Lin ve Gary Scott Thompson‘dır.

Daha önce yayınlanmış olan 9 seriyi de izlemiş olanlar pek muhtemel bu filmi de heyecanla bekliyor olmalılar. Ülkemizde özellikle aksiyon filmleri epeyce sevilmektedir. Bakalım bu filmi izleyince de sevecek misiniz?

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) Filmi Konusu

Filmin konusu hakkında şunları söyleyebiliriz.

Dom Toretto kendisinden intikam almak için sevdiklerini hedef alan bir kötüye karşı ekibiyle birlikte zorlu bir mücadeleye girişmektedir. Şimdiye kadar birçok rakibini arkasında bırakan Toretto ve ailesi bakalım bu zorlu rakipleriyle nasıl mücadele edecekler.

Fast X Filmi Yorumlar

Filme dair yorumları fragman videoları altında bulmak mümkün ancak kimileri serinin almış olduğu bu halden şikayetçi, kimileri ise beğenmiş durumda.

  • Rüyamda bile bu kadar iyisini yapamazken bunlar gerçek hayatta yapmış helal olsun
  • Bu kadar oyuncu ile umarım kötü bir film çekmemişlerdir. Çok üzülürüm yoksa
  • Muhteşem seri;araba tutkunları,araba modelleri,yarışlar,driftler iken bir anda seri sadece aksiyona ve bilim kurguya(!)döndü.Arada sırıtmasın diye de arabalar vs gösteriyorlar
  • Evettt.Fragmanı izlerken gözlerim dolmadı desem yalan olur.Bu seri başlarken 11-12 yaşlarındaydım.Serileri hiç sıkılmadan kaç kere izlediğimi sayamam bile.Keşke bitmese ama maalesef her güzel şeylerin bir sonu vardır.Kimbilir belkide seri bitmeyebilir.Birde şuda varki Bryan’ı görmek isterdim.En azından Paul WALKER’in kardeşi oynasaydı bari.Ama kısmet değilmiş.19 Mayıs’ı sabırsızlıkla bekliyorum….

Bu tarz yorumlar ve bunların dışında olumlu ve olumsuz yorumlar bulunmaktadır.

Filmin yorumları anlamında arayış içerisinde olan insanlara faydalı olabilmek adına lütfen görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde belirtiniz.

Hızlı ve Öfkeli 10 Oyuncu Kadrosu

Fast X oyuncu kadrosunda herkesçe tanınan dünya çapında yıldızlar yer almaktadır. Tabi ki de daha birçok oyuncu da…

Vin Diesel, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Ludacris, Jason Momoa ve daha birçok oyuncu…

Aksiyon filmleri bakımından zaten bu kadronun dikkat çekmemesi mümkün değil. Üstelik sadece bu film ile değil daha birçok filmde göstermiş oldukları performans doğal olarak dünya çapında tanınmalarına sebep olmuştur. Oyuncular hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında lütfen belirtiniz.

Elimizden geldiğince web sitemizde sizlere filmler hakkında tanıtımlar yapmaya çalışmaktayız. Web sitemiz içerisinde gezinmeniz halinde bu film önerilerini görebilirsiniz.

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Daha fazla detay için farklı kaynaklara da başvurunuz.

Video & Fotoğraf

4 Fotoğraflar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir